jacobsenplus.dk rabatkoder og tilbud

Jacobsen Plus rabatkode

Opdag de nyeste rabatkoder og tilbud til Jacobsen Plus, opdateret 11. oktober 2026

Alle
Rabatkoder
Tilbud
Verificerede

Dagens bedste Jacobsen Plus-tilbud

  1. 20% kode
    Jacobsen Plus

    Jacobsen PlusRabatkode

    Spar 20% på dit køb med koden

    Check Brugt for 9 timer siden
    R20

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  2. 15% kode
    Jacobsen Plus

    Jacobsen PlusRabatkode

    Spar 15% på hele sortimentet

    Check Brugt for 5 timer siden
    P23

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  3. 15% kode
    Jacobsen Plus

    Jacobsen PlusRabatkode

    15% rabat på dit køb

    Indtast koden ved kassen for at trække 15% fra din ordre. Tilbuddet gælder ikke for udsalgsvarer, pluspriser og visse andre produkter
    N15

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  4. 50% Rabat
    Jacobsen Plus

    Jacobsen PlusTilbud

    Op til 50% rabat på nyheder

    Clock
    Verified Verificeret for 1 uge siden
    Check Brugt for 1 time siden
  5. 45% Rabat
    Jacobsen Plus

    Jacobsen PlusTilbud

    Op til 45% rabat på belysning

    Clock
    Verified Verificeret for 1 dag siden
  6. 55% Rabat
    Jacobsen Plus

    Jacobsen PlusTilbud

    Op til 55% rabat på møbler og boligtilbehør fra Muuto

    Clock
    Verified Verificeret for 1 dag siden
  7. 25% Rabat
    Jacobsen Plus

    Jacobsen PlusTilbud

    Spar op til 25% på boligtilbehør

    Clock
    Verified Verificeret for 1 dag siden
  8. 30% Rabat
    Jacobsen Plus

    Jacobsen PlusTilbud

    Spar op til 30% på opbevaring

    Clock
    Verified Verificeret for 1 dag siden
  9. 45% Rabat
    Jacobsen Plus

    Jacobsen PlusTilbud

    Få op til 45% rabat på designer bordlamper

    Clock
    Verified Verificeret for 1 dag siden
  10. 45% Rabat
    Jacobsen Plus

    Jacobsen PlusTilbud

    Få op til 45% i rabat på boligtekstiler

    Clock
    Verified Verificeret for 1 dag siden
  11. 70% Rabat
    Jacobsen Plus

    Jacobsen PlusTilbud

    Op til 70% rabat på udvalgte udendørsmøbler

    Clock
    Verified Verificeret for 3 dage siden
  12. 25% Rabat
    Jacobsen Plus

    Jacobsen PlusTilbud

    Få op til 25% rabat på ikoniske Louis Poulsen lamper

    Clock
    Verified Verificeret for 1 dag siden
  13. 35% Rabat
    Jacobsen Plus

    Jacobsen PlusTilbud

    Op til 35% rabat på sofaer

    Clock
    Verified Verificeret for 1 dag siden
  14. 25% Rabat
    Jacobsen Plus

    Jacobsen PlusTilbud

    Spar 25% på udvalgte Moonboon babyprodukter

    Verified Verificeret for 9 timer siden

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  15. Nye kunder
    Jacobsen Plus

    Jacobsen PlusTilbud

    Få 20% rabat på din første ordre som medlem

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  16. 60% Rabat
    Jacobsen Plus

    Jacobsen PlusTilbud

    Spar op til 60% på Stellar Works

    DetaljerToggle details
  17. 65% Rabat
    Jacobsen Plus

    Jacobsen PlusTilbud

    Spar op til 65% på Bodil Kjær havemøbler

    *se betingelser

    DetaljerToggle details

Jacobsen Plus-tilbud, du måske er gået glip af

  1. 20% kode

    Rabatkode

    Spar 20% på udvalgte mærker

    Brug rabatkoden i indkøbskurven og spar 20% på udvalgte mærker
    Clock Udløbet
    Check Brugt for 4 timer siden
    E20
  2. 20% kode

    Rabatkode

    20% rabat på din næste ordre

    Gælder ikke gavekort, nedsatte produkter eller udvalgte brands
    Clock Udløbet
    Check Brugt for 2 timer siden
    E20
  3. 5% kode

    Rabatkode

    5% yderligere rabat på dit køb

    Indtast rabatkoden i indkøbskurven og spar yderligere 5% på din bestilling
    Clock Udløbet
    RA5
  4. 20% kode

    Rabatkode

    20% rabat på udvalgte brands

    Gælder på udvalgte brands
    Clock Udløbet
    R20
  5. 25% kode

    Rabatkode

    25% rabat på Bongusta produkter

    Gælder på farverige kvalitetsprodukter fra Bongusta, som håndklæder, badekåber og legende interiør
    Clock Udløbet
    A25

Bedste kampagnekoder og tilbud til Jacobsen Plus - oktober 2026

TilbudsbeskrivelseUdløberKode
Spar 20% på dit køb med koden-*****R20
Spar 15% på hele sortimentet-*****P23
15% rabat på dit køb-*****N15

Hvornår kommer de bedste Jacobsen Plus-rabatkoder?

De største Jacobsen Plus-rabatter optræder typisk i juni med op til 25% rabat. De fleste nye koder kommer i Q3 - sommertilbud.
Shopilo gennemgår løbende Jacobsen Plus-tilbud for at finde ud af, hvornår de bedste rabatter dukker op: sæsonkampagner, helligdage, særlige kampagner og overraskende prisfald. I gennemsnit tilføjes der 2 nye kuponer og værdibeviser om måneden, alle verificeret manuelt af Shopilo-teamet. Det betyder over 11 tilbud registreret på et år. Diagrammet nedenfor hjælper dig med at se, hvordan tilbuddene fordeler sig over året, så du kan planlægge dine indkøb omkring månederne med de største rabatter. Søjlerne viser de nye koder, der tilføjes hver måned (blå). Den orange linje markerer den maksimale rabat, og stjernerne fremhæver månederne med årets største rabatter.

Jacobsen Plus: koder pr. måned, seneste 13 måneder
MånedNye koderMaks. rabatMin. rabatKoder ≥50%Koder ≥70%Bedste kodeTitel på bedste kodeBedste kode (%)
2026-02120%20%00VINTER20Spar 20% på dit køb med koden20%
2026-03120%20%00WELCOME2020% rabat på dit næste køb online20%
2026-04120%20%00EASTER2020% rabat på udvalgte brands20%
2026-050--00---
2026-06225%20%00BONGUSTA2525% rabat på Bongusta produkter25%
2026-07220%20%00SUMMER2020% rabat på udvalgte brands20%
2026-08315%5%00xcv15jp23Spar 15% på hele sortimentet15%
2026-09120%20%00SAVE20Spar 20% på udvalgte mærker20%
2026-100--00---

Hvad er efterspørgslen efter Jacobsen Plus-rabatkoder i Danmark?

I de seneste 12 måneder har Shopilo målt forbrugernes interesse for Jacobsen Plus-koder i Danmark og registreret 720 søgninger, 33% i forhold til sidste år. Diagrammet viser vores månedlige analyse af detailefterspørgslen efter Jacobsen Plus-kuponrelaterede søgninger. Hver farve repræsenterer et kalenderår; det stiplede segment viser en prognose på 5 måneder, og det skraverede bånd markerer prognosens konfidensinterval. Vores data viser, at interessen typisk topper i januar og november, hvor forbrugerne oftere søger efter Jacobsen Plus-rabatkoder, sæsontilbud og tidsbegrænsede tilbud. Denne analyse er baseret på aggregerede månedlige signaler om kuponefterspørgsel, som Shopilo registrerer for Danmark.

Hvad er efterspørgslen efter Jacobsen Plus-rabatkoder i Danmark?
årjan.feb.mar.apr.majjun.jul.aug.sep.okt.nov.dec.
2024905050405040505050505040
20257030204050505050307011050
20265070509011511511511569---

Aktivitet for Jacobsen Plus-rabatkoder

De seneste tilføjelser og udløb af Jacobsen Plus-rabatkoder, mens vi overvåger og verificerer dem.

6. okt. 2026Koden SAVE20 er udløbet for Jacobsen Plus  · 20% rabat
4. okt. 2026Koden EKSTRA5 er udløbet for Jacobsen Plus  · 5% rabat
14. aug. 2026Koden TILLYKKE20 er udløbet for Jacobsen Plus  · 20% rabat
12. aug. 2026Ny kode tilgængelig for Jacobsen Plus: VELKOMMEN15  · 15% rabat
12. aug. 2026Ny kode tilgængelig for Jacobsen Plus: xcv15jp23  · 15% rabat
29. jul. 2026Koden SUMMER20 er udløbet for Jacobsen Plus  · 20% rabat
1. jul. 2026Koden BONGUSTA25 er udløbet for Jacobsen Plus  · 25% rabat
8. jun. 2026Koden SPRING20 er udløbet for Jacobsen Plus  · 20% rabat