decofarver.dk rabatkoder og tilbud

DecoFarver rabatkode

Opdag de nyeste rabatkoder og tilbud til DecoFarver, opdateret 11. oktober 2026

Alle
Rabatkoder
Tilbud
Verificerede
Nye

Dagens bedste DecoFarver-tilbud

  1. 20% kode
    DecoFarver

    DecoFarverRabatkode

    20% rabat på alt indendørs maling

    Få ekstra luft i budgettet til dit næste DIY-projekt
    Clock
    Verified Verificeret for 6 dage siden
    Check Brugt for 10 timer siden
    E20

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  2. 20% kode
    DecoFarver

    DecoFarverRabatkode

    20% rabat på hele shoppen

    Få rabat på maling, pensler, ruller og alt til dit malerprojekt
    Verified Verificeret for 2 dage siden
    Check Ny
    Clock
    E20

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  3. Kun for medlemmer
    DecoFarver

    DecoFarverRabatkode

    Spar 20% som medlem af Ældre Sagen

    Verified Verificeret for 2 dage siden
    Check Brugt for 7 timer siden
    Clock
    N20

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  4. 20% kode
    DecoFarver

    DecoFarverRabatkode

    20% rabat på DecoTREND Excellent Color

    Verified Verificeret for 2 dage siden
    D20
  5. 25% kode
    DecoFarver

    DecoFarverRabatkode

    25% rabat på spraymaling fra Belton

    Indtast rabatkoden i indkøbskurven og spar 25% på dit køb af spraymaling fra Belton
    Verified Verificeret for 2 dage siden
    L25
  6. 50% Rabat
    DecoFarver

    DecoFarverTilbud

    Op til 50% rabat på maling og tilbehør på tilbud

    Check Brugt for 3 timer siden
  7. 20% Rabat
    DecoFarver

    DecoFarverTilbud

    20% rabat på hele webshoppen

    En rabatkode sendes på dagen og gælder hele webshoppen
    Verified Verificeret for 4 dage siden
    Check Ny
    Clock
  8. 20% Rabat
    DecoFarver

    DecoFarverTilbud

    20% rabat på hele butikken i Odense

    Få eksklusive fødselsdagstilbud og hyggelig stemning i butikken
    Verified Verificeret for 4 dage siden
    Check Ny
    Clock
  9. 20% Rabat
    DecoFarver

    DecoFarverTilbud

    20% fast rabat til erhvervskunder

    Verified Verificeret for 8 timer siden

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  10. 80% Rabat
    DecoFarver

    DecoFarverTilbud

    Spar op til 80% i Outlettet

    Verified Verificeret

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  11. 43% Rabat
    DecoFarver

    DecoFarverTilbud

    Spar op til 43% ved storkøb

    Verified Verificeret for 8 timer siden

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  12. 29% Rabat
    DecoFarver

    DecoFarverTilbud

    Op til 29% rabat på træmaling

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  13. 49% Rabat
    DecoFarver

    DecoFarverTilbud

    Op til 49% rabat på udstyr og afdækning

    Verified Verificeret for 8 timer siden

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  14. 25% Rabat
    DecoFarver

    DecoFarverTilbud

    Få op til 25% rabat på udendørs træbeskyttelse

    Check Brugt for 5 timer siden
  15. 35% Rabat
    DecoFarver

    DecoFarverTilbud

    Op til 35% rabat på kalkmaling

  16. 20% Rabat
    DecoFarver

    DecoFarverTilbud

    Spar op til 20% på udvalgte produkter til badeværelset

  17. 25% Rabat
    DecoFarver

    DecoFarverTilbud

    Op til 25% rabat på Wagner malersprøjter

  18. 30% Rabat
    DecoFarver

    DecoFarverTilbud

    Spar op til 30% på maling til facader

  19. 25% Rabat
    DecoFarver

    DecoFarverTilbud

    Op til 25% rabat på maling til et sundere indeklima

  20. 10% Rabat
    DecoFarver

    DecoFarverTilbud

    10% rabat på din første ordre

    Verified Verificeret for 8 timer siden

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  21. 25% Rabat
    DecoFarver

    DecoFarverTilbud

    Op til 25% rabat på vægmaling

    Check Brugt for 9 timer siden

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  22. 40kr Rabat
    DecoFarver

    DecoFarverTilbud

    Op til 40 kr rabat på udendørs silikatmaling

  23. 10% Rabat
    DecoFarver

    DecoFarverTilbud

    Nyd op til 10% i afslag på maling til et sundere indeklima

  24. 35% Rabat
    DecoFarver

    DecoFarverTilbud

    Op til 35% rabat på maling til kreative projekter

DecoFarver-tilbud, du måske er gået glip af

  1. 20% kode

    Rabatkode

    20% rabat på al indendørs træmaling

    Clock Udløbet
    Check Brugt for 4 timer siden
    Æ20
  2. 20% kode

    Rabatkode

    20% rabat på al vægmaling

    Clock Udløbet
    G20
  3. 20% kode

    Rabatkode

    20% besparelse på alle Boråstapeter

    Giv dine rum nyt liv med klassiske mønstre og spar 20% på hele sortimentet af tapeter fra Boråstapeter. Indtast koden ved betaling for at aktivere rabatten
    Clock Udløbet
    T20
  4. 10% kode

    Rabatkode

    10% rabat på ordrer over 1.000 kr

    Indtast koden i indkøbskurven for at få 10% rabat på dit køb, når du handler for mere end 1.000 kr
    Clock Udløbet
    R10
  5. 20% kode

    Rabatkode

    20% rabat på ordrer over 2.000 kr

    Indtast koden ved kassen for at trække 20% fra din ordre på mindst 2.000 kr. Kan ikke bruges på nedsatte varer eller faste lave priser
    Clock Udløbet
    R20

Bedste kampagnekoder og tilbud til DecoFarver - oktober 2026

TilbudsbeskrivelseUdløberKode
20% rabat på alt indendørs maling15. okt.*****E20
20% rabat på hele shoppen19. okt.*****E20
Spar 20% som medlem af Ældre Sagen31. dec.*****N20
20% rabat på DecoTREND Excellent Color-*****D20
25% rabat på spraymaling fra Belton-*****L25

Hvornår kommer de bedste DecoFarver-rabatkoder?

De største DecoFarver-rabatter optræder typisk i juni med op til 25% rabat. De fleste nye koder kommer i Q3 - sommertilbud.
Shopilo gennemgår løbende DecoFarver-tilbud for at finde ud af, hvornår de bedste rabatter dukker op: sæsonkampagner, helligdage, særlige kampagner og overraskende prisfald. I gennemsnit tilføjes der 4 nye kuponer og værdibeviser om måneden, alle verificeret manuelt af Shopilo-teamet. Det betyder over 28 tilbud registreret på et år. Diagrammet nedenfor hjælper dig med at se, hvordan tilbuddene fordeler sig over året, så du kan planlægge dine indkøb omkring månederne med de største rabatter. Søjlerne viser de nye koder, der tilføjes hver måned (blå). Den orange linje markerer den maksimale rabat, og stjernerne fremhæver månederne med årets største rabatter.

DecoFarver: koder pr. måned, seneste 13 måneder
MånedNye koderMaks. rabatMin. rabatKoder ≥50%Koder ≥70%Bedste kodeTitel på bedste kodeBedste kode (%)
2026-02110%10%00SW8wi468ng10% rabat på næsten alle produkter10%
2026-03420%10%00SPAR2020% rabat ved køb for 2.000 kr20%
2026-04120%20%00SPRING2020% rabat på hele butikken i forårssalget20%
2026-050--00---
2026-06625%10%00BEL2525% rabat på Belton spraymaling25%
2026-07420%20%00MUR2020% rabat på facade-, sokkel- og tagmaling20%
2026-08825%10%00BEL2525% rabat på spraymaling fra Belton25%
2026-09320%20%00INDE2020% rabat på alt indendørs maling20%
2026-10120%20%00FERIE2020% rabat på hele shoppen20%

Hvad er efterspørgslen efter DecoFarver-rabatkoder i Danmark?

I de seneste 12 måneder har Shopilo målt forbrugernes interesse for DecoFarver-koder i Danmark og registreret 1,080 søgninger, -35% i forhold til sidste år. Diagrammet viser vores månedlige analyse af detailefterspørgslen efter DecoFarver-kuponrelaterede søgninger. Hver farve repræsenterer et kalenderår; det stiplede segment viser en prognose på 5 måneder, og det skraverede bånd markerer prognosens konfidensinterval. Vores data viser, at interessen for DecoFarver-rabatkoder varierer i løbet af året, uden noget tydeligt fast sæsonmønster. Denne analyse er baseret på aggregerede månedlige signaler om kuponefterspørgsel, som Shopilo registrerer for Danmark.

Hvad er efterspørgslen efter DecoFarver-rabatkoder i Danmark?
årjan.feb.mar.apr.majjun.jul.aug.sep.okt.nov.dec.
202414011090170170140170140909014090
2025170140170140110110110701107011050
20267070110906363634063---

Aktivitet for DecoFarver-rabatkoder

De seneste tilføjelser og udløb af DecoFarver-rabatkoder, mens vi overvåger og verificerer dem.

9. okt. 2026Ny kode tilgængelig for DecoFarver: FERIE20  · 20% rabat  · gyldig til 19. okt. 2026
6. okt. 2026Koden TRÆ20 er udløbet for DecoFarver  · 20% rabat
3. okt. 2026Koden VÆG20 er udløbet for DecoFarver  · 20% rabat
17. sep. 2026Ny kode tilgængelig for DecoFarver: INDE20  · 20% rabat  · gyldig til 15. okt. 2026
5. sep. 2026Koden SPAR10 er udløbet for DecoFarver  · 10% rabat
5. sep. 2026Koden SPAR15 er udløbet for DecoFarver  · 15% rabat
5. sep. 2026Koden SPAR20 er udløbet for DecoFarver  · 20% rabat
5. sep. 2026Koden TAPET20 er udløbet for DecoFarver  · 20% rabat