homeroom.dk rabatkoder og tilbud

Homeroom rabatkode

Opdag de nyeste rabatkoder og tilbud til Homeroom, opdateret 11. oktober 2026

Alle
Rabatkoder
Tilbud
Verificerede
Nye

Dagens bedste Homeroom-tilbud

  1. 20% kode
    Homeroom

    HomeroomRabatkode

    20% rabat på din bestilling ved køb over 1.500 kr

    Clock
    Verified Verificeret for 6 dage siden
    Check Brugt for 3 timer siden
    033

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  2. 20% kode
    Homeroom

    HomeroomRabatkode

    20% rabat på varer til normalpris samt 10% ekstra på udsalg

    Få 20% rabat på varer til fuld pris og yderligere 10% rabat på allerede nedsatte varer
    Clock
    Check Ny
    UMN

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  3. 40% kode
    Homeroom

    HomeroomRabatkode

    Op til 40% rabat på et valgfrit produkt

    Check Brugt for 17 timer siden
    758
  4. 30% kode
    Homeroom

    HomeroomRabatkode

    Spar 30% på store dele af sortimentet

    Verified Verificeret for 2 dage siden
    Check Brugt for 9 timer siden
    607

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  5. 5% kode
    Homeroom

    HomeroomRabatkode

    5% rabat på ordrer over 500 kr

    Få 5% i rabat på hele dit køb, når du handler for mere end 500 kr. Indtast rabatkoden i indkøbskurven
    Verified Verificeret for 2 dage siden
    Clock
    703

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  6. 40% kode
    Homeroom

    HomeroomRabatkode

    Spar 40% på en valgfri vare

    Clock
    Verified Verificeret for 2 dage siden
    720
  7. 25% kode
    Homeroom

    HomeroomRabatkode

    25% rabat plus ekstra 10% på alt

    Spar stort med 25% i grundrabat og en ekstra 10% besparelse paa dit koeb. Indtast rabatkoden i indkoebskurven
    Clock
    759

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  8. 25% kode
    Homeroom

    HomeroomRabatkode

    25% rabat på normalpris og 10% på udsalgsvarer

    Anvend koden ved kassen for at trække 25% fra normalprisen eller få 10% ekstra rabat på i forvejen nedsatte varer
    Verified Verificeret for 2 dage siden
    Clock
    760

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  9. 50% Rabat
    Homeroom

    HomeroomTilbud

    Spar op til 50% på udvalgte vaser og krukker

  10. 50% Rabat
    Homeroom

    HomeroomTilbud

    Spar op til 50% på vægspejle og gulvspejle

  11. 200kr Rabat
    Homeroom

    HomeroomTilbud

    Op til 200 kr rabat på skohylder og hattehylder

  12. 45% Rabat
    Homeroom

    HomeroomTilbud

    Op til 45% rabat på udvalgte tv-borde

  13. 40% Rabat
    Homeroom

    HomeroomTilbud

    Få op til 40% i rabat på møbler til børn

  14. 55% Rabat
    Homeroom

    HomeroomTilbud

    Op til 55% rabat på stole & skamler

  15. 200kr Rabat
    Homeroom

    HomeroomTilbud

    Spar op til 200 kr på opbevaringsmøbler

  16. 70% Rabat
    Homeroom

    HomeroomTilbud

    Op til 70% rabat på loftlamper

  17. 55% Rabat
    Homeroom

    HomeroomTilbud

    Spar op til 55% på udvalgte bordlamper

  18. 500kr Rabat
    Homeroom

    HomeroomTilbud

    Få op til 500 kr i afslag på gardiner til alle rum

  19. 35% Rabat
    Homeroom

    HomeroomTilbud

    Op til 35% rabat på påskepynt og dekoration

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  20. 50% Rabat
    Homeroom

    HomeroomTilbud

    Spar op til 50% i Outletten

    *se betingelser

    DetaljerToggle details
  21. 30% Rabat
    Homeroom

    HomeroomTilbud

    30% rabat på din dyreste vare som ny kunde

    Verified Verificeret

    *se betingelser

    DetaljerToggle details

Homeroom-tilbud, du måske er gået glip af

  1. 25% kode

    Rabatkode

    25% rabat på den dyreste vare og 5% på resten af ordren

    Anvend koden ved kassen for at spare 25% på dit dyreste produkt til normalpris og få yderligere 5% rabat på resten af din kurv, inklusiv udsalgsvarer. Kræver et minimumskøb på 1.500 kr
    Clock Udløbet
    Check Brugt for 5 timer siden
    025
  2. 25% kode

    Rabatkode

    25% rabat på den dyreste vare + 10% på resten af ordren

    Gælder ved køb over 1.500 kr. og inkluderer også nedsatte varer
    Clock Udløbet
    Check Brugt for 3 timer siden
    995
  3. 25% kode

    Rabatkode

    25% rabat på ordinære priser + 5% ekstra på udsalg

    Få 25% i afslag på varer til normalpris, samt yderligere 5% rabat på i forvejen nedsatte produkter
    Clock Udløbet
    BER
  4. 25% kode

    Rabatkode

    25% rabat på den dyreste vare

    Få 25% rabat på det dyreste produkt i din indkøbskurv, når du handler for mindst 1.500 kr
    Clock Udløbet
    022
  5. 20% kode

    Rabatkode

    20% rabat på normalpriser og Outlet + 10% ekstra på nedsatte varer

    Gælder ved køb over 1.500 kr. Rabatten omfatter både normalpriser, Outlet og ekstra rabat på allerede nedsatte varer
    Clock Udløbet
    ORK

Bedste kampagnekoder og tilbud til Homeroom - oktober 2026

TilbudsbeskrivelseUdløberKode
20% rabat på din bestilling ved køb over 1.500 kr13. okt.*****033
20% rabat på varer til normalpris samt 10% ekstra på udsalg14. okt.*****UMN
Op til 40% rabat på et valgfrit produkt-*****758
Spar 30% på store dele af sortimentet-*****607
5% rabat på ordrer over 500 kr04. jan.*****703

Hvornår kommer de bedste Homeroom-rabatkoder?

De største Homeroom-rabatter optræder typisk i juli med op til 40% rabat. De fleste nye koder kommer i Q3 - sommertilbud.
Shopilo gennemgår løbende Homeroom-tilbud for at finde ud af, hvornår de bedste rabatter dukker op: sæsonkampagner, helligdage, særlige kampagner og overraskende prisfald. I gennemsnit tilføjes der 3 nye kuponer og værdibeviser om måneden, alle verificeret manuelt af Shopilo-teamet. Det betyder over 31 tilbud registreret på et år. Diagrammet nedenfor hjælper dig med at se, hvordan tilbuddene fordeler sig over året, så du kan planlægge dine indkøb omkring månederne med de største rabatter. Søjlerne viser de nye koder, der tilføjes hver måned (blå). Den orange linje markerer den maksimale rabat, og stjernerne fremhæver månederne med årets største rabatter.

Homeroom: koder pr. måned, seneste 13 måneder
MånedNye koderMaks. rabatMin. rabatKoder ≥50%Koder ≥70%Bedste kodeTitel på bedste kodeBedste kode (%)
2026-02225%20%0044191225% rabat på normalpriser ved køb over 1.500 kr25%
2026-03230%25%0044194930% rabat på alle varer ved køb over 1500 DKK30%
2026-04425%10%0044196825% rabat på almindelige priser ved køb over 1500 DKK25%
2026-05225%20%0044199525% rabat på den dyreste vare + 10% på resten af ordren25%
2026-06225%20%00SUMMER2525% rabat på ordinære priser25%
2026-07640%5%00441720Spar 40% på en valgfri vare40%
2026-08840%15%00441758Op til 40% rabat på et valgfrit produkt40%
2026-09325%25%0044202525% rabat på den dyreste vare og 5% på resten af ordren25%
2026-10220%20%00AUTUMN20% rabat på varer til normalpris samt 10% ekstra på udsalg20%

Hvad er efterspørgslen efter Homeroom-rabatkoder i Danmark?

I de seneste 12 måneder har Shopilo målt forbrugernes interesse for Homeroom-koder i Danmark og registreret 1,270 søgninger, 26% i forhold til sidste år. Diagrammet viser vores månedlige analyse af detailefterspørgslen efter Homeroom-kuponrelaterede søgninger. Hver farve repræsenterer et kalenderår; det stiplede segment viser en prognose på 5 måneder, og det skraverede bånd markerer prognosens konfidensinterval. Vores data viser, at interessen typisk topper i januar, april, maj og juni, hvor forbrugerne oftere søger efter Homeroom-rabatkoder, sæsontilbud og tidsbegrænsede tilbud. Denne analyse er baseret på aggregerede månedlige signaler om kuponefterspørgsel, som Shopilo registrerer for Danmark.

Hvad er efterspørgslen efter Homeroom-rabatkoder i Danmark?
årjan.feb.mar.apr.majjun.jul.aug.sep.okt.nov.dec.
2024905070705050305040307030
202526030503203202601709050507030
2026405050902051671095832---

Aktivitet for Homeroom-rabatkoder

De seneste tilføjelser og udløb af Homeroom-rabatkoder, mens vi overvåger og verificerer dem.

11. okt. 2026Ny kode tilgængelig for Homeroom: AUTUMN  · 20% rabat  · gyldig til 14. okt. 2026
4. okt. 2026Ny kode tilgængelig for Homeroom: 442033  · 20% rabat  · gyldig til 13. okt. 2026
2. okt. 2026Koden SEPTEMBER er udløbet for Homeroom  · 25% rabat
29. sep. 2026Koden 442025 er udløbet for Homeroom  · 25% rabat
14. sep. 2026Koden 442022 er udløbet for Homeroom  · 25% rabat
10. sep. 2026Koden 442020 er udløbet for Homeroom  · 20% rabat
8. sep. 2026Koden BACKTOWORK er udløbet for Homeroom  · 20% rabat
27. aug. 2026Koden 441991 er udløbet for Homeroom  · 25% rabat